DEXTRA IT

PDF
Print
E-mail
Written by Administrator
Friday, 31 May 2013 08:30DEXTRA Interneta Risinājumu komada izveidos jebko (web saite, veikals, banneris, logo), kas vien griežas web vidē..

Mēs web lapas izstrādājam sadarbojoties arjoomla7CMS platformas izstrādātājiem, kas klientam garantē iespēju izmantot jaunākās un aktuālākās web tehnoloģijas.

Veidojam mājas lapas, visādu kustīgu lietiņu aplikācijas un tādā garā, un protams kvalitatīvāk* kā citi.
Ja lapa jau ir, ir tikai sarežģījumi ar epastiem, mēneša maksu, tad arī nekādu problēmu- sarunāsim hostingu pie mums un protams arī kvalitatīvāk* kā citi. Visu varam sarunāt, ja uzzvanīsi 29185462 vai spiežot click un mēs pazvanīsim Tev:

Runājot par cenām ir tā, ka web vietnes izstrāde pie mums maksā vienreiz un lētāk ( 363 EUR ), kas sevī iekļau visu nepieciešamo, lai web vietne būtu dinamiski funkcionāla. Tas nozīmē, ka uztaisīsim vietni ar unikālu vietnes dizainu, kas būs saskaņā ar jūsu vēlmēm. Nokārtosim darīšanas ar domēna vārda piestaisti jūsu vietnei. Un protams Jums būs iespēja paša spēkiem tiešsaistē web vietnes informāciju atjaunot.*kvalitāte = produkta īpašību kopums, kas nosaka tā spēju apmierināt iepriekšnoteiktās patērētāja vajadzības un sākumā cena norādīta jau ar PVN Smile2

Te ir mūsu pēdējā gada laikā izstrādātie web projekti.


rockcafe

 

 

madda

 

alt

 

 

alt

 

 alt

 

 

 

 

Last Updated ( Thursday, 12 February 2015 20:37 )